O firmie

Już od 1985 roku wprowadzamy Państwa w świat kamienia naturalnego. Zainspirowani jego formą, barwą i rysunkiem, angażujemy całą naszą wiedzę i doświadczenie, aby z pasją spełniać Wasze marzenia. Proponowana przez nas kolekcja to wybór ponad kilkudziesięciu wzorów kamieni. Daje ona swobodę i bogactwo możliwości, aby każdemu wnętrzu nadać wyjątkowy i elegancki wygląd. Naturalny kamień jest jednym z najlepszych materiałów wykończeniowych.

 W pełni oczekiwany wygląd, projekt uzyskuje dopiero wtedy, gdy przygotowane w warunkach warsztatowych detale, są już zamontowane na właściwym miejscu. Montażyści naszej firmy wykonujący montaż, w pełni zasługują na miano profesjonalistów w swojej dziedzinie.

To ich doświadczenie i umiejętności decydują o ostatecznym efekcie pracy wielu osób. Jednak tylko część prac wykonywanych jest przy pomocy nowoczesnych, sterowanych numerycznie centrów obróbki. Wiele elementów jest wytwarzanych ręcznie, a o efekcie końcowym przesądza kunszt i doświadczenie naszych pracowników. To z ich rąk wychodzą misterne rozety, intarsje, rzeźbione gzymsy, jak również portale kominkowe i okienne.

Copyright © 2017 J.P. Pilch | Blog | Polityka cookies | Logowanie

Designed by: