Już od 1985 roku wprowadzamy Państwa w świat kamienia naturalnego. Zainspirowani jego formą, barwą i rysunkiem, angażujemy całą naszą wiedzę i doświadczenie, aby z pasją spełniać Wasze marzenia. Proponowana przez nas kolekcja to wybór ponad kilkudziesięciu wzorów kamieni. Daje ona swobodę i bogactwo możliwości, aby każdemu wnętrzu nadać wyjątkowy i elegancki wygląd. Naturalny kamień jest jednym z najlepszych materiałów wykończeniowych.

 W pełni oczekiwany wygląd, projekt uzyskuje dopiero wtedy, gdy przygotowane w warunkach warsztatowych detale, są już zamontowane na właściwym miejscu. Montażyści naszej firmy wykonujący montaż, w pełni zasługują na miano profesjonalistów w swojej dziedzinie.

To ich doświadczenie i umiejętności decydują o ostatecznym efekcie pracy wielu osób. Jednak tylko część prac wykonywanych jest przy pomocy nowoczesnych, sterowanych numerycznie centrów obróbki. Wiele elementów jest wytwarzanych ręcznie, a o efekcie końcowym przesądza kunszt i doświadczenie naszych pracowników. To z ich rąk wychodzą misterne rozety, intarsje, rzeźbione gzymsy, jak również portale kominkowe i okienne.

Posadzki : marmur, granit, trawertyn

Posadzki

Kamień naturalny stosowany w roli okładzin podłogowych cieszy się dużą popularnością z powodu  jego trwałości i wytrzymałości np. na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki tym właściwościom coraz częściej decydują się na niego Klienci indywidualni.

zobacz
Łazienki : granit, marmur

Łazienki

Wystrój łazienki musi współcześnie zapewniać nie tylko komfort użytkowania oraz funkcjonalność, lecz również eleganckie wykończenie. Taki efekt najłatwiej uzyskać wykorzystując w projekcie płyty z kamienia naturalnego oraz elementy aranżacji również wykonane z takich materiałów.

zobacz
Schody: granit, marmur

Schody

Unikalny projekt schodów z kamieniem w roli głównej zawsze przyciąga uwagę i wzbudza zachwyt. Okładzina kamienna musi sprostać wysokim wymaganiom wytrzymałościowym. Możemy Państwu zaoferować najwyższej jakości granitowe płyty - m.in. takie, które posiadają antypoślizgową i szorstką strukturę.

zobacz
Blaty kuchenne z granitu

Blaty kuchenne

Funkcjonalna i elegancka kuchnia nie może istnieć bez odpowiednio dobranego blatu. W naszej firmie J.P.Pilch doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego też wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Kamienne blaty kuchenne pasują zarówno do nowoczesnych, jak i rustykalnych wnętrz.

zobacz
Elewacje: granit, marmur

Elewacje

Elewacje : Najbardziej cenionym materiałem na wykończenie elewacji jest właśnie kamień naturalny. Jego największą zaletą jest nieporównywalna z żadną inną okładziną jego trwałość.

 

zobacz
Tarasy z kamienia naturalnego

Tarasy

Trudno wyobrazić sobie rezydencję czy nawet klasyczny dom jednorodzinny bez tarasu. Stanowi on swoiste dopełnienie wnętrza, spełniając przy tym zarówno rolę funkcjonalną, jak i reprezentacyjną.

zobacz
Kominki z kamienia

Kominki

Planując kominek już na etapie  projektowania domu należy określić jego funkcję,  ma  spełniać praktyczne zadanie, czy wyłącznie pełnić funkcję ozdobną.

zobacz
Baseny

Baseny

Doskonale dopasowane do otoczenia, będące kluczowym elementem ogrodu, piękne i nadające każdej posesji luksusowy charakter. Takie właśnie są kamienie naturalne które państwu możemy zaproponować.

zobacz

Unikalne projekty / Rzeźby

Rzeźba, której najważniejszą cechą wyróżniającą spośród innych sztuk plastycznych jest trójwymiarowość może w swojej wyrazistej  formie nadać nowoczesnemu wnętrzu swoistego charakteru. Od początków wykorzystywano różne materiały, jak i techniki wykonania.

zobacz

Centrum testowe

Nasza firma pracuje na swoją renomę nieprzerwanie od 1985 roku. By sprostać rosnącym oczekiwaniom konsumentów inwestujemy również w innowacyjne technologie. Na terenie zakładu znajduje się centrum testowe, gdzie m.in. można zobaczyć różnice w oświetleniu kamienia zimnym lub ciepłym światłem, co  może pomoc w podejmowaniu przez Państwa  różnych decyzji. Najbardziej interesującym nas kamieniem pozostaje onyks. Jest... zobacz

Copyright © 2017 J.P. Pilch | Blog | Polityka cookies | Logowanie

Designed by: